Állásajánlatok

Pályázatot meghirdető intézmény:
Bács-Kiskun Megyei Kórház Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza
6000 Kecskemét, Nyíri út 38.
Központi Anaesthesiológiai és Intenzív Terápiás Osztály

Munkakör megnevezése:
szakorvos

Feladata:
Az osztályos fekvő betegellátás szakorvosi feladatainak elvégzése

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:
Orvostudományi Egyetem

Pályázat tartalmi követelményei:

  • Diploma másolat,
  • Szakvizsga,
  • Önéletrajz,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,
  • Működési nyilvántartás igazolása,
  • Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy pályázatát az illetékes bírálók véleményezzék és megismerjék.

Pályázat benyújtásának határideje:
2017.12.15.

Az alkalmazás módja:
közalkalmazotti jogviszony heti 40 órában,

Bérezés:
Ágazati szakorvosi bértábla + kereset kiegészítés
megállapodás alapján.

A pályázatot Dr. Fülep Zoltán osztályvezető főorvos úr részére kell benyújtani.

A pályázattal és a foglalkoztatással kapcsolatban további információt Dr. Fülöp Zoltán