Állásajánlatok
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázatot meghirdető intézmény:     Bács-Kiskun megyei Kórház

                                                                        Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

                                                                        6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

A munkavégzés helye:                       Kalocsai Szent Kereszt Tagkórháza

                                                                  6300 Kalocsa, Kossuth L. u. 34-36. Pf.: 62.

Munkakör megnevezése:                   osztályos orvos

                                                                   Sebészeti és Traumatológiai osztály

                                                                   Megbízását a főigazgató adja, és a munkáltatói

                                                                   jogkört, mint egyszemélyi felelős vezető gyakorolja felette.

Feladata:                                             Szakorvosi feladatok ellátása Sebészeti és Traumatológiai Osztályon, valamint szakrendelésen.

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:                Orvostudományi egyetem,

                                                                    sebészeti szakképesítés

Egyéb követelmények:                       Több éves szakmai gyakorlat

                                                                   Rendszeres szakmai továbbképzés,

Büntetlen előélet.

Pályázat tartalmi követelményei:       Személyi és foglalkozási adatok,

                                                                       Részletes szakmai élet bemutatása,

Működési bizonyítvány,

Diploma és szakorvosi bizonyítvány másolatok,

Szakmai továbbképzésről szóló igazolások,

Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Működési Nyilvántartás igazolása (Orvosi Kamara).

Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy pályázatát az illetékes bizottságok véleményezzék és megismerjék.

KSZK Honlapon való publikálás dátuma:    2021.06.10.

Pályázat benyújtásának határideje:                2021.06.30.

Pályázat elbírálásának határideje:                  2021.07.09.

A munkakör legkorábban 2021. július 09. napjától tölthető be.

Bér:                                                      ESZJ tv szerint

A munkakör betöltésének időpontja: A pályázati eljárás lefolytatását követően.

A pályázati eljárás lefolytatása a 233/2000. (XII. 23.) Korm. rendelet alapján történik.

A pályázattal kapcsolatban további információt dr. Svébis Mihály főigazgató ad. 76/516-727.

A pályázat benyújtásának a címe:     Bács-Kiskun megyei Kórház