Pályázatot meghirdető intézmény:     Bács-Kiskun Megyei Kórház

                                                                        Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

                                                                     Kecskemét

Munkakör megnevezése:                   2 fő Szülészet-Nőgyógyászat szakorvos

Feladata:                                            A  Szülészeti és Nőgyógyászati Osztály osztályos fekvő és járó betegellátás szakorvosi feladatainak elvégzése.

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:                Orvostudományi Egyetem,

                                                                     Szülészet-Nőgyógyászat szakorvosi képesítés

Bérezés:                                              Megegyezés szerint

Pályázat tartalmi követelményei:       Diploma másolat,

                                                                       Szakvizsga másolat,

                                                                       Szakmai önéletrajz,

                                                                       Szakmai továbbképzésről szóló igazolások,

                                                                       Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

                                                                       Működési nyilvántartás igazolása

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Pályázat benyújtásának határideje:    2020.09.30.

Pályázat benyújtásának módja:          Dr. Kőszegfalvi Edit Jogi és Humánpolitikai Osztályvezető részére a humanpol@kmk-hu kérjük elküldeni.

A pályázattal kapcsolatban további szakmai információt Dr. Bánfalvi Attila osztályvezető főorvos úr ad a 30/9685-321 -es telefonszámon.