Állásajánlatok

Munkakör megnevezése:                   Munka- és tűzvédelmi ügyintéző

Feladata:                                                  A Bács-Kiskun Megyei Oktatókorház kalocsai telephelyén a munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása (akár vállalkozási forma keretében is)

Követelmények:                                    Legalább középfokú munka- és tűzvédelmi végzettség, számítógép kezelői ismeretek, önálló, megbízható munkavégzés, munka- és tűzvédelem területén szerzett gyakorlat,

Előnyt jelent:                                         Felsőfokú munka- és tűzvédelmi végzettség, katasztrófavédelmi ismeretek, iparbiztonsági szaktanfolyami végzettség

A jelentkezés feltétele:                      Iskolai végzettségről szóló bizonyítvány másolata

                                                                   Szakmai önéletrajz

Jelentkezés:                                           Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház

                                                                   6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

                                                                   Gazdasági Igazgatás