Pályázatot meghirdető intézmény:

Bács-Kiskun megyei Kórház

Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza
6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

Munkakör megnevezése:

E kategóriás ápoló, gyakorló ápoló és/vagy BSc. ápoló

Az intézmény fekvőbeteg-ellátó osztályaira, több műszakos munkarendben, elsősorban az Általános sebészeti osztályra, Gasztroenterológiai osztályra, Krónikus belgyógyászati osztályra.

Feladata:

E-kategóriás vagy BSc. ápoló kompetenciái szerint.

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:

  • Érettségi,
  • E-kategóriás vagy gyakorló ápolói végzettség, vagy
  • ápolói végzettség,

A pályázat tartalmi követelményei:

  • Végzettségek másolata, (bizonyítványok)
  • Szakmai önéletrajz,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Felvétel esetén nővérszálló, munkaruha, illetve havi 4. 000,- Ft. étkezési hozzájárulás biztosított, amely a kórházi étkezésre használható fel.

Bér: Kjt. szerint, alapbér plusz munkahelyi, délutáni illetve éjszakai pótlék.

A pályázat benyújtásának a címe:

Bács-Kiskun Megyei Kórház, Ápolási igazgatás