Állásajánlatok

Pályázatot meghirdető intézmény:

Bács-Kiskun Megyei Kórház Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

Munkakör megnevezése:

4 fő infektológus szakorvos- 2 fő Kecskemétre- 1 fő Kalocsára- 1fő Kiskunfélegyházára Főállásban konzíliáriusnak valamint antimikrobiális szerek felhasználásának és hasznosításának survellonce végzésére

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:

  • Orvos egyetemi végzettség, valamint infektológiai szakvizsga

A pályázat tartalmi követelményei:

  • Bizonyítványok másolata,
  • Szakmai önéletrajz,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Bér: Kjt. szerint, egyéb juttatás megállapodás szerint

A pályázat benyújtásának a címe:

Bács-Kiskun Megyei Kórház, Higiénés osztály Osztályvezető Főorvosa: Dr. Sejbenné Dr. Patyi Márta PhD. főorvos