Pályázati felhívás

Pályázatot meghirdető intézmény:

Bács-Kiskun Megyei Kórház Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

Munkakör megnevezése:

Diplomás ápoló, vagy E-kategóriás ápoló, vagy képi diagnosztikai szakasszisztens,

Feladata:

Az érfestések előkészítése, műtéti asszisztálás, betegobszerváció, Tevékenységével hozzájárul a diagnosztikus módszerek, beavatkozások alkalmazásához, a therápiás tevékenységek kivitelezéséhez. Aktív részvétel a Haemodinamikai laborban folyó gyógyító, megelőző munkában.

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:

                   Egészségügyi Főiskola, ápolói (BSc.) végzettség,

                   Érettségi + E-kategóriás ápoló vagy képi diagnosztikai szakasszisztens,

A pályázat tartalmi követelményei:

                   Diploma másolat,

                   Szakmai önéletrajz,

                   Működési nyilvántartás igazolása,

Bér:                Kjt. szerint

A pályázat benyújtásának a címe:

Bács-Kiskun Megyei Kórház, Ápolási igazgatás

Pap-Szekeres Anita, ápolási igazgató