Állásajánlatok

Állást meghirdető intézmény:   Bács-Kiskun Megyei Kórház Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza 6000 Kecskemét, Nyíri út 38. Műszaki Osztály, Szállítás

Munkakör megnevezése:           1 fő általános szállító

  Feladata:                                        általános szállítási feladatok elvégzése

  Képesítési követelmények:      minimum 8 általános iskolai végzettség, OKJ-s targonca vezetői engedély

  A jelentkezés feltétele:             iskolai végzettségről szóló bizonyítvány másolata, érvényes erkölcsi bizonyítvány önéletrajz

  Felvilágosítást ad:                       Hamza Péter osztályvezető helyettes a 76/ 516-791 telefonszámon.

  Jelentkezés:                                  Elektronikus úton vagy telefonon, fényképes önéletrajzzal, elérhetőséggel, Hamza Péter osztályvezető helyettesénél a