Állásajánlatok

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázatot meghirdető intézmény:  Bács-Kiskun Megyei Kórház

                                                                     Szegedi Tudományegyetem Általános

                                                                     Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

                                                                     6000 Kecskemét, Nyíri u. 38.

Munkakör megnevezése:                     Szakorvos

                                                                     Onkoradiológiai Osztály

Feladata:                                                  Az osztályos fekvő és járó-betegellátás szakorvosi

                                                                    feladatainak elvégzése, az osztályon és a járó beteg

                                                                    szakellátáson megjelenő beteg kivizsgálása és gyógyítása.

Képesítési követelmények:               Orvostudományi egyetem, Klinikai onkológia szakvizsga,

                                                                   illetve ennek hiányában belgyógyászat vagy tüdőgyógyászat

Egyéb követelmények:                       Több éves szakmai gyakorlat Nyelvismeret, Büntetlen előélet.

Pályázat tartalmi követelményei:   Diploma és szakorvosi bizonyítvány másolatok, Szakmai önéletrajz,

                                                                  Szakmai továbbképzésről szóló igazolások, Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

                                                                  Működési Nyilvántartás igazolása, Nyilatkozat arra vonatkozóan,

                                                                  hogy pályázatát az illetékes bizottságok véleményezzék és megismerjék.

Pályázat beadási határideje:          2018.08.31.

Bér:                                                        Megegyezés alapján

A munkakör a pályázat elbírálása után azonnal betölthető.