Állásajánlatok

Állást meghirdető intézmény:      Bács-Kiskun Megyei Kórház

                                                                Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

                                                                Oktató Kórháza

                                                                6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

Munkakör megnevezése:              Rendész

Feladata:                                             Gazdasági Osztály gondnoksági szakterületén rendészi tevékenység elvégzése

Képesítési követelmények:           Főiskolai végzettség

                                                               Biztonságszervezői végzettség

Egyéb pályázati feltételek:           Jó kommunikációs készség

                                                               Számítógép kezelői és szövegszerkesztői gyakorlat

Előny:                                                   Biztonságszervezői végzettség

                                                              Személy és vagyonőr tanfolyam

                                                              Azonos munkakörben szerzett gyakorlat

                                                              Műszaki végzettség

Bérezés:                                              Kjt. szerint alap, mérlegelve a fizetési igényt

A jelentkezés feltétele:                Iskolai végzettségről szóló bizonyítványok másolata,

                                                             Erkölcsi bizonyítvány (kiválasztást követően)

                                                             Szakmai önéletrajz

Pályázat beadásakor:                   Fizetési igény megadása

Jelentkezés postai úton:             Bács-Kiskun Megyei Kórház

                                                            Gazdasági Osztály, Szabó Imre osztályvezetőnél

A pályázat benyújtásának határideje: 2018.07.18.