Állásajánlatok

                                                                                                          PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Állást meghirdető intézmény:                   Bács-Kiskun Megyei Kórház

                                                                             Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

                                                                             Oktató Kórháza

                                                                             6000 Kecskemét, Nyíri út 38.

Munkakör megnevezése:                            Osztályos adminisztrátor

Feladata:                                                           Jogi Osztályon adminisztrációs tevékenység elvégzése

Képesítési követelmények:                         Érettségi bizonyítvány

                                                                             Gyors-és gépírói végzettség

                                                                             Számítógép  kezelői és szövegszerkesztői végzettség

Egyéb pályázati feltételek:                         5 éves gépírói gyakorlat, Jó kommunikációs készség

Előny:                                                                 Gyorsírói gyakorlat

Bérezés:                                                             Kjt. szerint

A jelentkezés feltétele:                                Iskolai végzettségről szóló bizonyítvány másolata

                                                                             Szakmai önéletrajz

Jelentkezés postai úton:                             Bács-Kiskun Megyei Kórház

                                                                             Humánpolitikai Osztály

A pályázat benyújtásának határideje:            2018.06.20.