Állásajánlatok

Pályázati felhívás

Pályázatot meghirdető intézmény:

Bács-Kiskun megyei Kórház

Kalocsai Telephely

6300 Kalocsa, Kossuth L. u. 34-36.

Pf.: 62.

Munkakör megnevezése:
Szülésznő,

Az intézmény szülészet-nőgyógyászati osztályán a szülésznői feladatok ellátása, több műszakos munkarendben,

Feladata:

Az ápolás magas színvonalú ellátása, a betegek gondozása a korszerű ápolási követelmények alapján.

Tevékenységével hozzájárul a diagnosztikus módszerek, beavatkozások alkalmazásához, a therápiás tevékenységek kivitelezéséhez.

Aktív részvétel az osztályon folyó gyógyító megelőző munkában.

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények:

  • Érettségi,
  • Szülésznő BsC., vagy OKJ szülésznő,

A pályázat tartalmi követelményei:

  • Végzettségek másolata,
  • Szakmai önéletrajz,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Bér: Kjt. szerint, alapbér plusz munkahelyi, délutáni illetve éjszakai pótlék.

A pályázat benyújtásának a címe:

Pf.: 62.